Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. YouTube’dan Canlı Televizyon Hizmeti YouTube TV Geliyor

YouTube’dan Canlı Televizyon Hizmeti YouTube TV Geliyor

admin admin -

Son zamanlarda gerçekleşen teknolojik gelişmelere paralel olarak birçok alanda yenilik yapan firmanın özellikle canlı yayın özelliğinden sonra canlı yayın televizyon özelliğini de kullanıcılarına sunması oldukça dikkat çekme başarısı gösterdi.

Ülkemizde aktif olarak Tivibu ve Blu TV’nin yaptığı canlı yayın özelliğini yapacak olan Youtube’nin şimdilik anlaştığı dev kanallar ile yakın zamanda bu yayın hayatına başlayacak olması yeni bir alanın ortaya çıkmasına neden oldu.

Amerika’da birçok kanal ile anlaşma imzalayarak kanalların canlı yayınlarını kendi yayını üzerinden kullanıcılarına ulaştırmayı hedefleyen Youtube’nin bundan sonra hangi kanallar ile anlaşacağı merak konusu olmaya başladı. Özelikle ESPN , FOX , Nat Geo ve ABC gibi birçok kanalla anlaşarak bu kanalların canlı yayınlarını kesintisiz bir şekilde Youtube üzerinden izletecek olan firmanın bundan sonra hangi kanalar ile ne gibi anlaşmalar yapacağı merak konusu oldu.

Youtube TV olarak karşımıza çıkacak olan bu uygulamanın ilk sürümünün yakın zamanda hayata geçecek olmasından sonra kullanıcıların ödemesi gereken tutarın ise aylık olarak 35 TL olduğu açıklandı. 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir