Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Yeni Citroen C3 kara kutu özelliği

Yeni Citroen C3 kara kutu özelliği

admin admin -

2002 yılları itibari ile 3.5 milyondan fazla satış hacmine sahip olan Citroen en başarılı otomobil markalarından bir tanesi olmakta.

C3 model yapısı tamamen değişime uğrayarak yenilenen otomobil rekabetin yoğun olduğu şu günlerde sıradanlıktan tamamen uzak ve teknolojik çalışmaları ile göz doldurmakta.

Yeni Citroen C3 kara kutu özelliği

Yeni Citroen C3 donanımsal olarak gelişmiş bir çok özelliği bir arada barındırmaktadır. Kara kutu özelliğini bulunduran otomobil ConnectedCAM teknolojisi ile tamamen teknolojik gelişimleri içermekte ve sıradan otomobillere göre son teknoloji formunda tasarlanmıştır.

ConnetCAM sayesinde aracınızla ilerlerken karşınıza çıkabilecek her hangi bir nesne, yabancı bir cisim ve acil durumlarda meydana gelen her şeyi görebilmekte ve kaydede bilmektesiniz.

Özel kamerası sayesinde güvenlik alanında önemli bir imza atılmış olmakta. Ayrıca sosyal medya kullanıcılarının da işine gelen bu durum araç içerisinde sosyal medya paylaşımlarının da kolaylıkla yapılabilmesine olanak sağlamakta.

Yeni Citroen C3 ülkemizde yakıt tüketimi konusunda oldukça erimli bir otomobil olmakla beraber çevreci özelliği ile ön plana çıkan markalardan bir tanesidir. 1.6 litre dizel motoru ile 52 bin 250 TL’ de satışa sunulan otomobil rekabetçi fiyatı ile otomobil severlere sunuldu.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir