Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Xiaomi Mi Powerbank 2 tanıtıldı

Xiaomi Mi Powerbank 2 tanıtıldı

admin admin -

Teknoloji dünyasının yıldızı haline gelen Xiaomi, powerbank dünyasına da güzel bir hamle ile Quick Charge 2.0 destekli yeni powerbanki ile dikkat çekiyor.

Günümüzde telefonların batarya kapasiteleri her ne kadar arttırılmış olsa da yoğun bir tempoda hala sorun olabiliyorlar. Bunun için yegane çözüm olan powerbanklerde ise artık yeni nesil hızlı şarj desteği ile daha da kullanışlı hale geldiler.

Bu noktada teknoloji dünyasının yeni yıldızı olan Xiaomi, Mi model adları altında topladığı telefon ve birçok cihazının yanı sıra powerbankleri ile de dikkat çekiyor. Mi 2 adını verdiği yeni powerbank modeli ile 10.000mAh kapasitesini barındıran bu arkadaş, ince ve metal yapısıyla sağlamlık noktasında da sorunsuz görünüyor.

Qualcomm’un Quick Charge 2.0 desteğine de sahip olan Xiaomi Mi 2, 14.1mm gibi oldukça ince yapısına rağmen çok katmanlı güvenlik önlemiyle son dönemlerdeki batarya sorunlarından da ürününü kurtarmış. Quick Charge desteği olan her cihazda prizden dolum yapar gibi kısa sürede şarj edebilme yeteneğine sahip olan bu powerbank, üzerindeki 4 led ışığıyla da dolum oranını gösteriyor.

Yukarıdaki Teknostore videosunda görebileceğiniz Xiaomi Mi 2’yi 79TL gibi oldukça uygun fiyata satın alabileceğiniz, aynı zamdan birçok powerbank seçeneğine ulaşabileceğiniz bağlantıya buradan erişerek tüm powerbank çeşitlerine göz atabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir