Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. watchOS 3.2 Güncellemesi App Store’da Yayınlandı

watchOS 3.2 Güncellemesi App Store’da Yayınlandı

admin admin -

Apple’ın akıllı saatini kullananların uzunca bir süredir merakla beklediği güncelleme nihayet geldi. Birçok yenilikle Apple Store‘da yerini alan watchOS 3.2 güncellemesi ilgi çekici özellikleri de beraberinde getirdi.

watchOS 3.2 İle Tiyatro Modu Geldi

Apple Watch yeni ve eski modelleri için geliştirilen yeni işletim sistemi güncellemesi ile birlikte “Tiyatro Modu” da beraberinde geldi. iPhone kullanıcılarının bir süredir akıllı telefonlarına geleceğini düşündüğü özelliği ilk alan Apple ürünü akıllı saat modelleri oldu.

Tiyatro modu ile akıllı saatinizi daha rahat sessize alabilecek ve tek kol hareketiniz ile ekranın açılabilmesini sağlayabileceksiniz.

Tiyatro modunda kullandığınız Apple Watch modelinize arka planda bildirimler gelmeye devam edecek ancak bildirim geldiği zaman ekran açılmayacak, ekranın açılması için dokunmanız veya Digital Crown kullanmanız yeterli olacak.

Tiyatro modu ile birlikte ofis ortamında veya yoğun bir şekilde çalışmanız gerektiği durumlarda cihazınıza gelecek olan bildirimlerden rahatsız olmayacaksınız.

whatcOS 3.2 Güncellemesiyle Siri İle Mesaj Gönderilebilecek

Her ne kadar bu güncellemenin getirdiği en büyük özellik “Tiyatro Modu” gibi görünse de Apple Watch üzerinden Siri kullanılarak arkadaşlarınıza mesaj gönderebilecek, yolculuk ve tatil planı ayarlayabileceksiniz.

watchOS 3.2 güncellemesini iPhone’unuzdan Ayarlar -> Genel -> Yazılım Güncelleme bölümünü kullanarak özel Apple Watch uygulaması ile indirebilirsiniz. Güncelleme yapmadan önce akıllı saatinizin şarjının %50 ve üzerinde olması gerektiğini unutmayın.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir