Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Samsung’un Akıllı Saati Gear S3 Nihayet Satışa Çıkıyor!

Samsung’un Akıllı Saati Gear S3 Nihayet Satışa Çıkıyor!

admin admin -

Samsung‘un yeni akıllı saati Gear S3 yakında Avrupa pazarında satışa sunuluyor. Tanıtımının ardından uzunca bir süre geçmesine rağmen piyasaya bir türlü gelmeyen Gear S3 sonunda raflardaki yerini alıyor.

Akıllı saat pazarında da son yıllarda önemli atılım yapan Samsung, Gear S3 modelini Frontier ve Classic olarak iki farklı modelle kullanıcılara sunacağını açıklamıştı. Bununla birlikte bu iki model arasında fiyat farkının bulunmayacağını da tanıtımda belirtmişti.

Samsung‘dan gelen yeni habere göre önümüzdeki haftadan itibaren Samsung Gear S3 akıllı saati ABD, Almanya, Fransa, Avustralya, ve Singapur başta olmak üzere birçok ülkede aynı anda satışa sunulacak. Akıllı saat modeli kendi ülkesi Güney Kore’de ise satışa çıkmış durumda.

Gear S3 Özellikleri

Samsung Gear S3 akıllı saati 1.3inç büyüklüğünde 260×360 piksel çözünürlüğünde dokunmatik Super AMOLED ekran bulunduruyor. 1GHz hızında çalışan çift çekirdek işlemci bulunan akıllı saatte 768MB RAM bulunuyor ve dahili depolama alanı da 4GB boyutunda. 380mAh bataryasıyla uzun süreli şarj süresi bulunan cihazın IP68 su ve toza karşı dayanıklılık özelliği de bulunuyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir