Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. PlayStation VR‬ ‪Sanal gerçeklik‬‬

PlayStation VR‬ ‪Sanal gerçeklik‬‬

admin admin -

PlayStation VR özellikleri neler? PlayStation VR Türkiye’ de satışa çıkarıldı mı? PlayStation VR ile ilgili bilgileri sizlere sunmaktayız.

En iyi icatlar listesinde yerini alan Sony markalı PlayStation VR Türkiye’ nin alışveriş sitesinde satışa çıkarıldı. Dünyaca ünlü Time Magazine dergisi tarafınca seçilmiş olan yılın en iyi icadı ölistesindeki gözlük sanal gerçeklik konusunda gerçekten mükemmel!

Sanal gerçeklik alanında merakı olanların büyük bir heyecanla bekledikleri PlayStation VR bugün itibari ile online mağaza üzerinden satışa sunuldu.

PlayStation VR özellikleri neler

Tasarım yapısı bakımından önceki modellerde yer alan şekillenmenin bu gözlük modelinde de uygulandığını gözlemlemekteyiz. Oval şekilde tasarlanan gözlük modeli son derece modern ve dikkat çekici bir tasarıma sahip.

1920 X 1080 çözünürlüğüne sahip olan PlayStation VR HZ yenileme konusunda 20 HZ yenileme hızına sahip olup 100 derecelik görüş açısına sahiptir.

5.7 inç ekran yapısına sahip olan gözlük modeli OLED ekran ile üretilmiştir.

Oyunlarda gerçeklik hissini derinlemesine yaşayacağınız PlayStation VR özellik bakımından 3D ses teknolojisi ile üretilerek bu özelliği üst boyuta taşımıştır. PlayStation VR‬ ‪Sanal gerçeklik‬‬ n11 sanal mağazada satışa sunulmakta.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir