Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. PlayStation Plus Üyelerine Ücretsiz Oyunlar

PlayStation Plus Üyelerine Ücretsiz Oyunlar

admin admin -

Yılın son günlerinde Playstation Plus üyelerini oldukça sevindirecek bir haber yayınlandı. 2016 yılında oyun severler Sony tarafından hayal kırıklığına uğratılmıştı bunun nedeni Sony’nin 2016 yılında yayınlanan oyunlarının iyi olmamasıydı. Oyun severler 2016 yılında yaşadıkları hayal kırıklığını yeni yılda yaşamak istemeyerek Sony’nin 2017 yılı oyunlarını bekliyorlar. Bu doğrultuda Sony’den Ocak ayında ücretsiz oynanabilecek oyunlar ile ilgili açıklama geldi.

 

İşte Açıklanan Ücretsiz Oynanabilecek Oyunlar

Playstation 4 ve Playstation 4 Pro sahiplerinin Ocak ayından itibaren ücretsiz olarak sahip olabilecekleri oyunlar şu şekilde listeleniyor; Day of Tentacle Remastered, This War of Mine: The Little Ones, The Swindle ve Titan Souls. Şimdilik ücretsiz olarak oynanabilecek bu dört oyun açıklanmış bulunuyor.

 

Bu dört oyundan ise özellikle 2 tanesi diğerlerinin arasından sıyrılarak oyun severleri sevindireceğe benziyor. İlki LucasArts’ın macera oyunu olan Day of Tentacle Remastered. Bu oyun aynı zamanda Maniac Mansion 2 olarak da biliniyor. Bu oyun 3 macera sever kardeşin zaman içinde yolculuk ederek dünyayı dokunaçlarından kurtarma maceralarını içeriyor.

 

Dört ücretsiz oyun arasından sıyrılan bir diğer oyun ise This War of Mine: The Little Ones.Bu oyun daha ciddi bir şeyler arayanlar için ideal. Bir grup sivilin kuşatma altında olan bir şehirde yemek yeme ve ilaç toplama mücadelesi ile hayatta kalma savaşını içeriyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir