Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Note 4’te Ekran Kapalı Notu Almak Artık Çok Kolay

Note 4’te Ekran Kapalı Notu Almak Artık Çok Kolay

admin admin -

Samsung 2014 yılından üretimine başladığı Galaxy Note 4 akıllı cihazının yeni özellikler eklemeye devam ediyor. Samsung Android 6.0.1 güncellemesi ile birlikte Galaxy Note 5 akıllı cihazının S-Pen özelliklerini Galaxy Note 4 akıllı cihazına getirmiş oldu. Samsung geçtiğimiz günlerde ülkemizde olan Galaxy Note 4 kullanıcılarına yayınladığı Android 6.0.1 güncellemesi ile birlikte akıllı cihaza birçok yenilikler ve iyileştirme yaparak yeni güncellemeyi ülkemizdeki akıllı cihazlara geldi. TouchWiz arayüzünde yaşanan değişimler ilk bakışta yenilikleri dikkat çekerken güncelleme ile birlikte S-Pen kaleminin yeteneklerini de önemli ölçüde arttırmış oldu.

 

Galaxy Note 5 akıllı cihazında sunulan S-Pen kalem yazılımı Android 6.0.1 güncellemesi ile birlikte Galaxy Note 4 akıllı cihazına da sundu. Galaxy Note 5 akıllı cihazında S-Pen yazılımının en çok beğenilen özelliklerinden birisi ekran kapalı iken not alabilmek olmuştu.

 

Galaxy Note 4 Akıllı Cihazın Ekran Kapalı Notu Ayarı

Yeni güncelleme sonrasında Galaxy Note 5 akıllı cihazında bulunan ekran kapalı notu Galaxy Note 4 akıllı cihazına da sunulmuş olan özelliklerden birisidir. Ancak bu özelliği kullanabilmek için bu özelliğini aktif etmeniz gerekir. Ayarlardan S-Pen seçeneğine açıp oradan aktifleştirmenizden sonra bu güncellemeyi kullanabilirsiniz. Öncelikle Ayarlara girerek S-Pen ayarlarına girerek kalem ayarlarına giriş yapmanız gerekir. Bu bölümde kalem çıkartma kısmında ekran kapalı notu bölümünden özelliğini etkinleştirerek bu özelliği kullanabilirsiniz.

 

Etkinleştirme işlemini yaptıktan sonra kilit ekranda dahil not almanıza imkanı verecektir. Bu özelliği etkinleştirdikten sonra akıllı cihazınıza daha hızlı not almaya başlayacaksınız ve vakit kaybını önleyerek size daha pratikleştirmiş olacaktır S-Pen özelliğini.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir