Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Moto, Araba Yuvası İçin İki Yeni Moto Modu Yayınlıyor

Moto, Araba Yuvası İçin İki Yeni Moto Modu Yayınlıyor

admin admin -

Moto, akıllı telefonlarının Z hattı, Mophie Paketi aküsü ve Incipio’dan bir araba yuvası için iki yeni Moto Modu yayınlıyor.

79.99 dolarlık Mophie, önceki Moto Mod pil paketlerinden daha büyük kapasiteye sahip ve 3.000mAh pil içeren ve bu özellik olmadan bir telefona kıyasla yüzde 60 daha fazla pil ömrü sağladığı paketi içeriyor. Ayrıca, telefona bağlı olmaktan bağımsız olarak şarj edilebilmesi için bir durum gösterge ışığı ve bir USB Tip-C bağlantı noktası buluyor.

Incipio’nun 64.99 dolar ‘lık arabada kullanılan telefon tutacağı ( Car Dock ) , bir Moto Z’yi bir arabaya takmanın, pilini şarj etmenin ve 3.5 mm’lik bir çıkışla otomobilin ses sistemine bağlamanın bir yolunu sağlıyor. Dock, aracın klima havalandırma kanalına yerleşir ve telefonu telefonun içindeki mıknatıslarla yatay veya dikey olarak tutabilir. Telefon yerleştirildiğinde, sürüş esnasında kullanmak için daha güvenli bir ara yüz sağlamak için Android Auto otomatik olarak başlatılır.

Moto, yeni modların çok yakın bir zamanda  gönderileceğini söylüyor. Şirket ayrıca, 2017 yılında 2016’da yaptığı modlardan daha fazla sayıda mods başlatmayı planladığını ve her çeyrekte dört yeni modun kaderini alacağını söylüyor. Ocak ayında sona erecek olan Indiegogo kampanyasıyla mod’ların geliştirilmesini teşvik ediyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir