Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. LG V20 Aralık Ayından İtibaren Satışlarda

LG V20 Aralık Ayından İtibaren Satışlarda

admin admin -

LG V20 akıllı telefon Türkiye’de Aralık Ayından itibaren satışa sunulacak.

LG V20, 2016 Aralık ayı itibari ile Türkcell ve Türk Telekom gibi bayilerinde satışa çıkıyor. Dünyanın ilk Android 7.0 Nougat özelliğine sahip olana akıllı telefon LG V20; 2016 Aralık ayından itibaren kullanıcılarıyla buluşuyor. Dünyada herkes tarafından en çok beğenilen telefon modelleri arasında bulunan LF V10’un ardından daha fazla gelişmiş multimedya özelliklerine sahip olan LG V20, tekrardan beğenilmeye hazır.

LG V20 Özellikleri Neler?

LG V10’dan daha kaliteli ve zengin multimedya deneyimi üzerine inşa edilen LG V20, şimdiden Türkiye’de konuşulmaya başlandı. Teknoloji yazarları LG V20’nin bu sene çok yoğun ilgi göreceği konusunda hemfikir.  LG V20 “Direct Reply” özelliği ile kullanıcıların akıllı telefon deneyimini zenginleştiriyor. LG V20’nin bu özelliği kullanıcıları yazılı mesajlara çok daha hızlı cevap verebilme veya hatırlatma arayüzü ile görev güncellemelerini kolayca gerçekleştirebiliyor. Daha önce LG Türkiye tarafından yapılan basın bülteninde B&O Play ile de yüksek ses kalitesi için işbirliği yapıldığı açıklanmıştı. LG V20 5.7 inç Quad HD ekran ,Snapdragon 820 İşlemci, 4GB RAM ve 64 GB yerel depolama alanı mevcut. 16 Megapiksellik ve 8 Megapiksellik iki geniş açı kameraya ile Android Nougat 7.0 yüklü işletim sistemine sahip. LG V20 bu fiyatı ile iPhone 7 64GB’a yakın bir fiyata Android Nougat 7.0 yüklü bu cihazını rakip olarak gösteriyor.

LG V20, önceki versiyonun üst düzey teknolojisini geliştirerek kullanıcılara farklı bir mobil deneyim sunmasının yanında, premium telefonlar için yepyeni standartları da beraberinde getiriyor. Farklı kaynaklardan alınan bilgiye göre V20 için büyük bir promosyon kampanyası yapılacakmış; çok yakında daha net bilgiler gelmeye başlayacaktır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir