Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. iOS 10.2 Hangi Yenilikleri Getiriyor?

iOS 10.2 Hangi Yenilikleri Getiriyor?

admin admin -

Apple’ın dün akşam yayınladığı iOS 10.2 sürümü hangi yenilikleri kullanıcılarına sunuyor, hangi hatalar düzeltildi, detaylarını açıklıyoruz.

Apple’ın bir süredir geliştiricilere beta olarak sunduğu iOS 10.2 nihayet tüm kullanıcılar için sunuldu. Yeni TV uygulaması ve emojiler sunan iOS 10.2’nin yanı sıra watchOS 3.1.1 ve tvOS 10.1 sürümlerinin de yayınlandığını belirtmiş olalım.

Şu anda göze çarpan en büyük yeniliğinin TV adındaki ve MacBook lansmanında ballandıra ballandıra anlatılan yeni uygulaması olduğunu söyleyelim. Ancak, şu anda sadece Amerika’da ve haliyle İngilizce olarak sunulan TV uygulamasının olası bir şekilde Türkiye’de sunulması için sabretmek gerekecek. Ayrıca Unicode 9 standartlarına göre yeni emojileri de ekleyen Apple’ın TV uygulamasını tvOS’e getirdiği 10.1 sürümü ile de getirdiğinden bahsetmiş olalım.

Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme adımlarını takip ederek indirebileceğiniz güncellemenin sırasyıla iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5C iPhone 5, iPhone 5s, iPhone SE, iPad Air, iPad Air 2, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad Mini 2, iPad Mini 3, iPad Mini 4, iPad Pro, iPad Pro 9.7 ve iPod Touch 6’iyı kapsadığını da hatırlatalım.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir