Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Instagram’dan Yeni Bir Snapchat Özelliği Daha!

Instagram’dan Yeni Bir Snapchat Özelliği Daha!

admin admin -

Teknolojik gelişmelerin çok hızlı yaşandığı günümüzde Instagram’ın özellikle Snapchat’ten aldığı kopyalar ile aynı programları kullanıcılarına sunması dikkatleri üzerine çekmesine neden oldu.

Geçtiğimiz günlerde kullanıcılarına sunduğu yeni çıkartmalar ile dikkatleri üzerine çeken Snapchat’in ” Yer Çıkartmaları ” adı altında sunduğu bu özellikten sonra Instagram’da program üzerinde güncellemeye giderek bu konuda kullanıcılarına bu özelliği sundu.

Hikayeler bölümü ile anlık mesajlaşma programı ola WhatsApp’ın bile özendiği bir program olan Snapchat’ın özellikle yer çıkartmaları bölümü ile bu seferde Instagram’ın dikkatini çekmesi günün en çok merak edilen konularının başında geldi. Uzun zamandır üzerinde çalıştığı ve geçtiğimiz günlerde kullanıcılarına sunduğu bir güncelleme olan bu detaydan sonra bakalım Instagram’ın yeni getirdiği bu özellik kullanıcılar tarafından nasıl bir tepki alacak merak konusu olmaya başladı.

Instagram’a yeni gelen bu özellikten sonra kişilerin yaptıkları yer bildirimi paylaşımından sonra bu bölgelere özel çıkartmalar ekleyecek olması kullanıcılar tarafından nasıl not alacak. Uzun zamandır merak ettiğimiz ve geçtiğimiz gün Instagram’ın da bünyesine kattığı bu özellikten sonra yeni bir güncelleme yapılıp yapılmayacağı merak konusu.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir