Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Instagram Üzerinden Rezervasyon Yapılabilecek!

Instagram Üzerinden Rezervasyon Yapılabilecek!

admin admin -

Sosyal medya uygulaması olan Instagram bilindiği gibi ilk olarak fotoğraf ve video paylaşma yapılması için çıkmıştı. Instagram zaman geçtikçe yeni özelliklere kavuştu ve bambaşka bir bir platform oldu. Instagrama gelen yeni özellikle birlikte artık kullanıcılar Instagram üzerinden rezervasyonlar yapabilecek.

Bilindiği gibi artık Instagram üzerinde sadece bireysel kullanıcıların değil firmalarında kendi hesapları bulunuyor. Ancak kullanıcılar firmaların bu hesaplarıyla çok fazla etkileşime giremiyor. Instagram kullanıcıları artık yeni gelen özellikle birlikte hem Instagram üzerinden fotoğraf ve videoları takip ederken bir yandan da bir restoranın Instagram profiline girip rezervasyon yaptırabilecek ya da bir kuaförden randevu alabilecek. Instagram’a gelen bu özelliğin böyle kalmayacağı ve gelecekte çok daha fazla gelişeceği söyleniyor. Kullanıcıların iş yeri sayfalarına girip buralarda oylama yapacağı ve bu sayede kullanıcıların o iş yeri hakkında fikirlerin oluşmasını sağlayacak.

Instagram üzerinde pek çok firmanın bulunması Facebook’un bu anlamda Instagram’a olan baskısını arttırırken kullanıcıların bu yeniliklere nasıl tepkiler vereceği ise merak ediliyor. Ancak gelen ilk tepkilere göre Instagram’a rezervasyon özelliğinin eklenmesi kullanıcıların çok kullanacağı özelliklerden birisi olacak. Instagram’a sunulan bu özelliğin etkilerini görebilmek için görünen o ki biraz daha zamana ihtiyaç var. 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir