Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Hugo Boss Android Wear’lı Akıllı Saati Touch Ortaya Çıktı

Hugo Boss Android Wear’lı Akıllı Saati Touch Ortaya Çıktı

admin admin -

Hugo Boss akıllı saat üretimine başlayarak sektörden kendisine ciddi bir pay çıkarabilir. Zira çoğu zaman karşımıza teknolojik görünüme sahip dijital saatler çıkıyor. Oysa şıklığın ve modanın en sabit göstergelerinden olan Hugo Boss markası klasik akıllı saat konusunda zirveye oynamaya aday.

Hugo Boss akıllı saat modelleri için ilk olarak The Touch ismini verdiği modeli duyuracak. Fakat şu sıralar yalnızca bunun haberi verilirken cihazın teknik anlamda donanımsal özellikleri gizleniyor. Aynı şekilde The Touch çıkış tarihi ya da fiyatı içinde resmi bir bilgi yer almıyor.

Söylentilere odaklandığımızda NFC özelliğine sahip bir akıllı saat üretileceğinden söz ediliyor. Bu durum ister istemez Hugo Boss akıllı saat konusunda tercih edilebilir olduğunu göstermeye başlayacağını kanıtlıyor. Aynı zamanda aynı söylentiler fiyat olarak 395 $ gibi bir tutardan söz ediyor. Ortalama 1.440 TL gibi bir tutara tekabül ediyor.

Geçtiğimiz günlerde saat devi Swatch tarafından yapılan akıllı saatlere yönelik işletim sistemi geliştirme atağının ardından Hugo Boss sektöre göz kırpıyor. Bu demek oluyor ki klasik moda akımının temsilcileri teknolojiyle yarışacağı bir arenaya giriyor. Kazanan ise birbirinden şık tasarımlara sahip lüks akıllı saatlerle karşılaşacak olan biz tüketiciler oluyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir