Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Gelecekte Tarayıcıların Nasıl Olacağını Gösteren Browserlar

Gelecekte Tarayıcıların Nasıl Olacağını Gösteren Browserlar

admin admin -

Birazdan göreceğiniz tarayıcıların kimisi görsel nitelikleriyle ön plana çıkıyor. Bazıları ise sunduğu arama özellikleriyle sizi bir tık ileriye götürüyor. Aralarında arama motorlarıyla birebir entegrasyona uğramış olanlar olduğu gibi farklı kaynaklarla çalışanlarda var.

  • Comodo Dragon

Comodo Dragon dünyaca ünlü Comodo güvenlik yazılımları üreticisinin sunduğu bir tarayıcıdır. Hem Windows hem de macOS için kullanılabilir. Bilinen tarayıcılardan farkı ise güvenlik konusunda ekstrem bir deneyim sunmasıdır.

  • Coowon

Tamamıyla oyunculara özel olarak tasarlanmış bir tarayıcı olan Coowon tarayıcı tabanlı oyunlarda mükemmel performans sunuyor. Klasik tarayıcılarda yaşanılan kasma ya da rami yorma problemi ortadan kalkıyor.

  • Aviator

Bu tarayıcı ise size en iyi internet deneyimini sunma konusunda oldukça iddialı. Baktığımız zaman gizli mod tarayıcının kendi ana modu olarak görünüyor. Reklamlar, tuzak videolar ve diğer tüm risklerden arınmış oluyorsunuz.

  • Cliqz

Son dönemlerde Google Knowledge Graph ile bir geliştirme sundu. Buna göre aranılan sonuçlar grafiksel anlamda sonuçlar çıkararak vakit kazandırıyor. Hava durumu gibi sonuçlarda uygulanan bu özelliği tüm aramalara yansıtan Cliqz ilgi çekiyor.

  • Opera Neon

Sık kullanılan tarayıcılar arasında yer alan Opera tarafından üretilmiş Neon sürümü özel bir paket. Zira sekmelerde yazı değil görsel görüyorken sık kullandığınız sekmeleri tek bir noktaya toplayıp daha düzenli bir sekme kategorisi sunuyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir