Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Galaxy S6 Android 7.0 Nougat ile çok daha hızlı çalışacak

Galaxy S6 Android 7.0 Nougat ile çok daha hızlı çalışacak

admin admin -

Google tarafından geliştirilen Mobil İşletim Sistemi Android 7.0 Nougat, Galaxy S6 akıllı telefon modellerinin performansını arttırarak çok daha hızlı kullanım imkanı sunacak. Gelişmiş özellikleri ile performans canavarı olan Android 7.0 Nougat mobil işletim sistemi Galaxy S6 akıllı telefonları üzerinde yapılan testlerde akıllı telefon modelinin çok daha hızlı bir şekilde çalıştırdığını gözler önüne sürdü.

Google tarafından geçtiğimiz yılın başlarında tanıtılan Android 7.0 Nougat mobil işletimi tanıtıldığı günden bu yana tüm dikkatleri üzerine çekecek özellikleri ile akıllı telefon üreticileri ve geliştiriciler için kullanıma sunulmasının ardından bir çok akıllı telefon üreticisi piyasaya sürmüş oldukları telefonlar için güncelleme çalışmalarına başlamış ve yeni özellikleri test etmişlerdi.

GFX Bench sisteminde yapılan Galaxy S6 Android 7.0 Nougat testlerinin sızdırılmasıyla ortaya çıkan verilere bakıldığında Galaxy S6 modellerinin şuan kullandıkları Android işletim sisteminden çok daha hızlı bir performans sunacağı analiz edildi.

Android 7.0 Nougat, Galaxy S6 Çıkış Tarihi

Şuan için öncelikli olan Galaxy S7 ve S7 Edge akıllı telefon modelleri için Android 7.0 Nougat güncellemesini geliştiren Samsung’un 2017 yılının ortalarında Android 7.0 Nougat güncellemesini Galaxy S6 akıllı telefonlarına dağıtması bekleniyor

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir