Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Facebook Paylaşımlarınızı Kaydedin!

Facebook Paylaşımlarınızı Kaydedin!

admin admin -

Milyonlarca kişi tarafından kullanılan Facebook’ta kişilerin yaptıkları gönderilere daha sonradan bakabilmek mümkün olabilmektedir. Kişiler, Facebook’ta gezindikleri sırada farklı içerikleri beğenebilmektedirler. Facebook uygulaması, kişilere beğendikleri paylaşımlarını kaydetme fırsatı sunmaktadır. Bunu yapabilmek için kişilerin Facebook oturumlarının açık olması ve ana sayfada beğenilebilecek içerikler bulunması gerekmektedir.

 

Facebook’ta Paylaşımları Kaydetme Yöntemi

Kullanıcılar, Facebook’ta beğendikleri bir içerik bulduktan sonra, paylaşımın hemen sol alt kısmında yer alan butona tıklamaları gerekmektedir. Daha sonra seçenekler arasındaki içeriği kaydet sekmesine tıklamaları gerekmektedir. İçerik kaydedildikten sonra kullanıcılar, istedikleri anda beğendikleri içeriği görüntüleme imkanına sahip olabilmekte diğer taraftan da kaydedilen içeriğin başka kişilere de gönderebilme fırsatı bulabilmektedirler. Kaydetme yönteminin Facebook kullanıcıları açısından önemli olduğu göz önünde bulundurulursa kullanıcıların bu konu hakkında bilgi sahibi olmaları önemli hususlar arasında yer almaktadır.

 

Facebook’ta Kaydedilen Paylaşımları Görüntüleme

Facebook’ta beğendikleri paylaşımları kaydeden kişilerin, paylaşımları görüntülemek için Facebook ana sayfasına dönmeleri ve daha sonra sol tarafta yer alan menüden kaydedilenler seçeneğine tıklamaları gerekmektedir. İşlemin tamamlanmasının ardından kullanıcılar, Facebook’ta paylaştıkları içerikli görüntüleme imkanına sahip olacaklardır.

 

Kaydedilenler Menüsünün Sunduğu Kolaylık

Facebook’taki kaydedilenler menüsü, kullanıcılar için büyük kolaylık sağlamaktadır. Öncelikle bir kullanıcı, kaydedilenler menüsünü açtığında ilk olarak bir panel görmektedir. Panelde yer alan bağlantılar ve yerler gibi sekmelerin kullanıcılar için büyük kolaylık sağladığı görülmektedir. Panelin kullanıcılara sunduğu içeriklere ulaşmada büyük kolaylık sağlaması kullanıcı açısından büyük avantaj olmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir