Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Çift SIM Kart Desteği Sunan Akıllı Telefon Modelleri

Çift SIM Kart Desteği Sunan Akıllı Telefon Modelleri

admin admin -

Çift hattınız varsa ve bu konuda çift telefon kullanmak istiyorsanız yapmanız gereken firmaların özel olarak ürettiği çift hatlı telefonları satın almak sizler için yeterli olacaktır. İşte bu alanda en çok tercih edilen çift Sim kart desteği bulunan telefonlar hakkında bilgi verelim.

Asus firmasının Zenfone serisi ile kullanıcılarına sunduğu Zenfone 3 modeli karşımıza çıkan çift hatlı telefonların başında en çok tercih edilen model olmaktadır. Özellikleri bakımından gayet başarılı bir telefon olan ve kullanıcıların son derece memnun olduğunu bu telefonu alarak sizlerde Çift hat özeliğini kullanabilirsiniz.

General Mobil Firmasının her zaman uygun fiyatlı telefonlar arasında ilk sırada gelmesi bu telefona olan rağbetin giderek artmasını sağlamaktadır. Bu yüzden sizlerde çift hat özelliği konusunda General Mobile GM5 Plus modelini alarak bu sorunu ortadan kaldırma şansını bulmuş olursunuz.

Çift Sim kart desteği bulunan diğer telefonlar arasında da sizlere sunmak istediğimiz modeller arasında Lenovo P2 modeli dikkat çeken telefonların başında geliyor. K5 Note telefonunun da çift SİM kart desteği bulunmaktadır. K6 Power olarak üretilen bu modelde kullanıcıların merak ettiği Çift Sim kart özeliğini sorunsuz bir şekilde kullanma fırsatını yakalamış olacaksınız. 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir