Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Apple, iOS 10.3 Beta 7 Güncellemesi Yayınlandı!

Apple, iOS 10.3 Beta 7 Güncellemesi Yayınlandı!

admin admin -

Gelen bilgiler dahilinde APFS sayesinde Apple’ın iPhone 5, iPhone 5S ve iPhone 6 modellerinde bir hız artışı söz konusu. Yayınlanan bu sürümle beraber hızlanmış olan bu modeller büyük ihtimalle iOS 10.3’ün final sürümünde daha da hızlanacağa benziyor.

iOS 10.3 Beta 7 ile iyileştirilmiş olan yeniliklerin arasında Uygulama Uyumluluğu özelliği stabil hale getirilmiş olmasının yanı sıra sistem performansında da artış sağlanılmış.

Ayarlar – Genel – Hakkında – Uygulamalar bölümündeki Uygulama Uyumluluğu, cihazlarınızda yüklü olan fakat 64 – Bit sürümü bulunmayan ve yayınlanmış güncel iOS sürümüyle uyumsuz olan uygulamaları size gösteriyorum.

Güncellemeye eklenen başka bir özellik ise, iOS 10.3’la iPhone’umu Bul uygulamasıyla AirPods bulma özelliği. Apple’ın yayınladığı iOS 10.3 Beta 7 güncellemesini eğer UDID kaydınız bulunuyorsa, Ayarlar-Genel-Yazılım Güncelleme bölümünden kolay bir şekilde yükleyebiliyorsunuz.

Yayınlanan iOS 10.3 Beta 7 güncellemesinin kullanılabileceği modeller şu şekilde yer alıyor. iPhone 5, iPhone 5C, iPhone 5S, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone 7, iPhone 7S Plus, iPad Air, iPad Air 2, iPad 4. Nesil, iPad Mini 2, iPad Mini 3, iPad Mini 4, iPad Pro, 9.7 in. iPad Pro ve iPad Touch 6 modellerinde güncelleme yapılabilecek.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir