Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Üsküdar’da Motosiklet Tartışması Kanlı Bitti

Üsküdar’da Motosiklet Tartışması Kanlı Bitti

haberci haberci -

İddiaya Göre Motokrosçu Darp Edilerek Bıçaklandı

Üsküdar Ünalan Mahallesi’nde bir alışveriş merkezinin önünde Nisan ayında meydana gelen olayda motosikletiyle ilerleyen Serkan Armağan, iki sürücü araçlarıyla sıkıştırdı. Armağan ile sürücüler arasında çıkan tartışma sonrasında Armağan 15 dakika boyunca darp edildi. Olaya daha sonra dahil olan Yusuf Efe Şengün, Armağan’ı 6 yerinden bıçakladı. Şengün ve arkadaşları olay yerinden kaçtı.

Şüpheliler Yakalandı

Olayın ardından polis ve sağlık ekipleri olay yerine sevk edildi. Armağan, ambulansla hastaneye kaldırıldı. Polis ekipleri olay yerinden kaçan şüphelileri kısa sürede yakaladı. Şengün tutuklandı.

İlk Duruşmada Tepki

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı ve şüpheli hakkında dava açıldı. İlk duruşmada şüpheli tahliye oldu. Bu durum mağdur Armağan’ın tepkisine neden oldu. Armağan, “Adalet bu olmaması gerekiyor” dedi. Hastanede tedavisi tamamlanan Armağan bir süre sonra taburcu oldu.

Destek ve Talepler

Motosikletli Kuryeler Derneği Başkan Yardımcısı Yurtcan Özalp, Armağan’a destek için adliyeye geldi. Özalp, “Adaletin kesin olmasını istiyoruz” dedi. Adaletin sağlanması ve benzer olayların yaşanmaması için taleplerini dile getirdi.

İlgili Yazılar