Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Apple Watch Series 8

Apple Watch Series 8

admin admin -

Apple’ın en sevilen aksesuarlarından biri olan Apple Watch, neredeyse her yıl yeni nesle güncelleniyor. Son zamanlarda akıllı saatine hiç olmadığı kadar fazla önem veren Apple, bunu getirdiği yeni özelliklerle başarıyor. Tek başına akıllı saat piyasasının büyük kısmını domine eden üretici, Apple Watch Series 8 için farklı bir üretici ile anlaşmayı düşünüyor olabilir.

Luxshare isimli aksesuar üreticisi, geçmiş yıllarda Apple için üretim bantlarını açmıştı. Apple’ın tasarladığı bazı ürünler, Luxshare’in üretim bantlarından geçerek tamamlanmıştı. Apple bu zamana kadar akıllı saat için Luxshare ile çalışmamış olsa da bu kez yapacak. Söylentilere göre Apple Watch Series 8’in üretimi, Luxshare’in Çin’deki tesislerinde gerçekleşecek.

Bu değişikliğin nedeninin Apple Watch Series 7 olduğunu düşünüyoruz. Yedinci nesil üretilirken bazı sorunlar ortaya çıkmıştı ve dolayısıyla gecikmeler yaşanmıştı. Belli ki Apple tekrar bu senaryoyu yaşamak istemiyor. Geçen yıl sorun çıkaran üreticiden vazgeçilmesi, Apple Watch’ın bu yıl stoklara zamanında gelmesini sağlayabilir.

Dünyada devam eden bir çip krizi olsa da Apple için işlerin durması kabul edilemez. Şirketin bugüne kadar çip krizini iyi idare edip ürün tedariklerinde ufak gecikmelerle aradan sıyrıldığını bile söyleyebiliriz. Umuyoruz ki Apple Watch Series 8 için de aynı durum geçerli olur.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir