Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Anker SoundCore Liberty 3 Pro

Anker SoundCore Liberty 3 Pro

admin admin -

Kaliteli aksesuar ve donanımları ile tanıdığımız Anker markasının yeni bluetooth kulaklığı SoundCore Liberty 3 Pro inceleme ile karşınızdayız.

Anker’in kablosuz kulaklıkları arasında bulunan SoundCore Liberty 3 Pro, kompakt boyutu, üstün ses ve bas kalitesi ile boyutuna göre asla tahmin edemeyeceğiniz bir ses kalitesi sunuyor.

ACAA 2.0 özel koaksiyel çift sürücü teknolojisi, yüksek ve düşük frekanslı sesi parazit olmadan doğrudan kulağa iletebiliyor. Bu teknoloji rakiplerinden Liberty 3 Pro modelini rakiplerinden ayırıyor. Ultra geniş ve sürükleyici bir ses sahnesi için güçlü basın yanında midler %150 ve tiz %460 artırılmış.

Standart gürültü engelleme, yalnızca verilere dayalı olarak gürültüyü ayarlarken, HearID ANC teknolojisi gürültü azaltmayı optimize eden ve harici sesi kulaklarınıza uyacak şekilde azaltan özel bir profil oluşturmak için kulaklarınızı ve kulak içi basınç seviyenizi analiz ediyor.

Liberty 3 Pro’nun kulak içi kulaklıkları, gün boyu rahatlık için üç noktalı ergonomik bir şekle ve dahili kulak basıncı tahliyesine sahip. 4 boyutta sıvı silikon kulak ucu ve esnek kulak kanadı, güçlü bir sızdırmazlık ve güvenli tutuş elde etmenizi sağlar.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir