Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Zenfone 3 Türkiye fiyatı belli oldu!

Zenfone 3 Türkiye fiyatı belli oldu!

admin admin -

Zenfone 3 Türkiye fiyatı belli oldu!

Asus’un yeni cihazı Zenfone 3 Mayıs ayında tanıtılmıştı. Tanıtım tarihinden beri ülkemizde ne zaman satışa sunulacağı merak konusuydu. Kullanıcılara Asus’tan güzel haber geldi. 1 Aralık tarihiyle beraber Asus Zenfone 3 Türkiye’de satışa sunuldu.

Vodafone işbirliği piyasaya sürülen Asus Zenfone 3’ün fiyatı da belli oldu!

32 GB’lık bir hafıza vee 3 GM RAM ile kutusundan çıkan Zenfone 3’ün fiyatı 1799 TL olarak belirlendi. Vodafone’un ‘Akıl Almaz Teklifler’ kampanyası ile aylık 45 TL ödeme planıyla da bu cihaza sahip olunabilecek.

Şimdilik sadece Vodafone ile piyasaya sürülen Asus Zenfone 3’ün diğer operatörler aracılığıyla da kullanıcıların alımına açılması bekleniyor. Ayrıca Zenfone 3’ün üst modelinin de ne zaman Türkiye pazarına gireceği henüz merak konusu olmaya devam ediyor.

Söz konusu bu üst modelde 64 GB hafıza kapasitesine 4 GB RAM eşlik edecek.

Asus cihazlarını uzun aralıklarla tanıtmasından tanınıyor. Bununla beraber Asus cihazları tabiri caizse ‘kılı kırk yaran’ kullanıcılılar tarafından tercih ediliyor. Özellikle iş hayatını kolaylaştırmaya yönelik tasarımlarıyla öne çıkan Asus cihazlar girdiği her pazarda kısa sürede başarıya ulaşmasıyla tanınıyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir