Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Yerli Akıllı Telefon Kaan N1’e Android Nougat Güncellemesi Geldi!

Yerli Akıllı Telefon Kaan N1’e Android Nougat Güncellemesi Geldi!

admin admin -

Ülkemizde sayıları her geçen gün artan akıllı telefon modellerinden en yeni modeli olan Kaan N1’e Android 7.0 Nougat güncellemesi geldi. 

Ülkemizin önemli servislerinden birisi olan Başarı Ticaret’in ilk yerli akıllı telefonu Kaan N1 için Android Nougat 7.0 güncellemesi çıktı. Kaan N1’in Android One platformu dışarısında yer almasıyla birlikte Android Nougat 7.0 güncellemesini alması gerçekten çok güzel. 

3 GB RAM 32 GB Dahili Depolama Alanı!

Google’ın en yeni Android sürümü olan Android 7.0 Nougat güncellemesiyle Kaan N1 gücüne güç katıyor. Kaan N1 modeli, MediaTek’in MT6755 işlemcisinden güç alıyor ve 3 GB RAM ile destekleniyor. 32 GB dahili depolama alanıyla gelen Kaan N1 ayrıca 128 GB’a kadar artan microSD kart desteği ile geliyor. 

Cat 6 Modemle Geliyor!

Geniş açı bir ön kamera ile gelen Kaan N1’de kullanılan bu kamera 8 megapiksel çözünürlüğüne sahip olarak. Kaan N1’de ayrıca 13 megapiksel çözünürlüğünde bir ana kamera bulunuyor. Sahip olduğu Cat 6 modeliyle 4.5G teknolojisini destekleyen Kaan N1 ayrıca Bluetooth 4.0 ile geliyor. Bakalım Kaan N1 ülkemizde nasıl bir başarı yakalayacak? 

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir