Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Yeni Nokia 3310 Tanıtıldı. İşte Cihaza Ait Detaylı Bilgiler

Yeni Nokia 3310 Tanıtıldı. İşte Cihaza Ait Detaylı Bilgiler

admin admin -

Öncelikle eski model Nokia 3310’a göre oldukça farklı bir dizayn ile gelen bu telefonda en dikkat çeken detayın renk seçimleri olduğunu belirtelim. İlk çıkan modelin aksine 3 farklı model ile kullanıcıların karşısına çıkan bu telefon da aynı zamanda 16GB dahili hafızanın da bulunması eski telefondan ayrılan özeliklerin başında gelmeye başladı.

Ekran olarak tek renk yerine renkli ekran teknolojisi kullanan bu telefonda ekran boyutu 2.4 inç olarak karşımıza çıkıyor. Kamera konusunda kullanıcılarına bu modelinde bir özellik sunan firmanın 2 MP çözünürlükte bulunan arka kamerasının LED teknolojisi ile desteklenmesinden sonra bu telefona göre gayet başarılı fotoğraflar çekme şansınız bulunmaktadır.

İlk çıkan Nokia 3310 modellerinde sadece arama kayıtları , gelen arama kayıtları ve cevapsız arama kayıtları bellek üzerinde saklanıyordu. Ancak gelen dahili depolama alanı ile birlikte artık telefonda daha detaylı bir arama geçmişinizin bulunacağını da açıklayalım. Micro USB port da yer alan bu telefonda bulunan bilgilerinizi PC’nize kolay yoldan atabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir