Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. WhatsApp Hikayeler Özelliğinden Geri Adım Atmayacak!

WhatsApp Hikayeler Özelliğinden Geri Adım Atmayacak!

admin admin -

Özellikle favoriler listesine bulunan arkadaşlarınıza kolay yoldan mesaj  göndermenin önüne geçerek programın amacından çıktığını mesajlarla dile getiren kullanıcıları rahatlatacak haber geldi.

Son yaptığı güncellemeden sonra program içerisinde yer alan hikayeler bölümünün gizlenememesi ve kapatılamamasından sonra yeni güncelleme ile bu özelliği kullanmak istemeyenlerin uygulamayı kapatabileceği açıklandı.

Özellikle durum bölümünde de kullanıcıların eski tarzda istediği güncellemeye geri dönecek olan Whatsapp bakalım beta sürümü üzerinde çalıştığı güncelleme ile kullanıcıların karşısına nasıl çıkacak merak konusu oldu.

Beta sürümünün yayınlanan görüntülerinde kullanıcıların “gizlilik” ayarları menüsü içerisinden programda istemediği bütün özelliklere müdahale şansı vermesinden sonra program yapımcılarının bu güncellemeyi ne zaman hayata geçireceği merak konusu olmaya başladı. Whatsapp üzerinde yaşanan bu güncellemelerden sonra yeni güncellemenin önümüzdeki ay içerisinde kullanıcıların hizmetine sunulması bekleniyor.

İşte Whatsapp’ın uzun zamandır tartışma konusu olan “hikayeler” kısmını hakkında yapılacak olan yeni düzenlemeler.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir