Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Vodafone Şebeke Sorunu Yaşanıyor

Vodafone Şebeke Sorunu Yaşanıyor

admin admin -

Vodafone GSM hattı kullanan bir çok vatandaş öğle saatlerinde hiçbir şekilde arama yapamadıklarını ve internete bağlanamadıkları konusunda şikayette bulundu. Yapılan araştırmaların ardından Vodafone Tükiye servislerinin bir süre hizmet dışı kaldığı öğrenildi.

Bir çok Twitter ve Facebook kullanıcısı paylaşım yaparak öğlen saatlerinde Vodafone hatlarının çalışmadığını, Sms gönderme, Arama Yapma ve İnternete bağlanma sorunun ortaya çıktığını iletişimin tamamen kesildiğini duyurmasının ardından sorunun Türkiye genelinde yaşanan bir sorun olduğu ortaya çıktı.

Tüm Türkiye’de Vodafone Çöktü!

Vodafone baz istasyonlarında kaynaklandığı düşünülen bir problemden dolayı uzun bir süre hiçbir şekilde Vodafone hat sahiplerine ulaşım sağlanamadı. Bir süre sonra şebekenin tekrar aktif olduğu fakat halen telefonla konuşurken şebeke probleminden dolayı kopmaların yaşandığı aktarıldı. Vodafone tarafından şuana kadar herhangi bir şekilde açıklama yapılmazken saat 15:00 itibari ile Vodafone hat sahipleri problemin giderilmiş olduğunu duyurmaya başladı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir