Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Vestel Kafe Vesto teknoloji mağazasını açtı

Vestel Kafe Vesto teknoloji mağazasını açtı

admin admin -

Yerli teknoloji ve elektronik mühendislerinin bir numaralı markası Vestel farklı bir uygulamaya imza atarak Kafe Vesto adlı projesini hayata geçirdi. İlk kafeterya mağazasını İstanbul Beşitaş’ da açan Vestel Ihlamurdere Caddesi’ nde Kavacık’ da açtı.

Kafe Vesto’ ların amacı Vestel ürünlerinin tüketici ile buluşturulması ve Vestel ürünlerinin daha yakından tanınması amaçlanmaktadır. Genellikle mağazalara gitmekte olan müşteriler tamamen bir ürün alma psikolojisine girmekte.

Bu durumda insanlar kaygılı ve psikolojik olarak baskın bir ruh hali içerisine girmekte. Bunların tamamen dışında etkili bir yol izlemek için çalışmalarda bulunarak açılan mağazalar aracılığı ile müşteriler Vestel ürünlerini tanımak içi Kafe Vesto’ ları ziyaret edip çay ve kahve eşliğinde Vestel’ e ait ürünleri deneyebilecek.

Aradığınız her ürün Kafe Vesto’ da

Yerli teknolji kapsamında tasarlanan yeni model ürünlerin hemen hemen hepsi model ve çeşitlerine göre mağazalarda yerini almış durumda. Televizyon modelleri alanında sanal gerçeklik VR gözlüklerine tüm beyaz eşya grubundan ankastrelere kadar aradığınzı her ürünü Kafe Vesto mağazasında bulabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir