Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Uğur Koman’ın iş hayatındaki başarısı

Uğur Koman’ın iş hayatındaki başarısı

admin admin -

13 Temmuz 1990 yılında dünyaya gelen Uğur Koman oldukça başarılı işler yapıyor. Komel makina da yönetim kurulu başkanı olan ve altmış ülkeye makine ihracat eden şirket bu konuda ülkemizi en iyi şekilde temsil ediyor. Aynı zamanda birçok Avrupa ülkesine makine göndermek olan ve bu konuda da oldukça başarılı olan şirket ülkemiz için gurur kaynağı. 

Oldukça yoğun bir şekilde çalışan ve bu konuda ülkemiz için farklı istekleri olan şirket Türkiye için oldukça önemli bir konumda. Yaptıkları işlerin kalitesini her geçen gün daha da arttıran ve seviyeyi en üste çıkaran şirket bu konuda oldukça fazla gelişim göstermekte. Bu konuda kendini sürekli geliştirdiklerini dile getiren Uğur Koman ise ülkemizi en iyi temsil eden ve en çok ihracat yapan şirketinin en önemli kişilerinden biri. Kendine ait bir hayatı olan ve oldukça mutlu olan Uğur Koman hem iş hayatında hem de özel hayatında oldukça başarılı. 

Spor yapan ve birçok spor dalında başarısı olan Uğur Koman aynı zamanda bir doğa aşığı. Kendine yaptığı ağaç evde ailesi ve hayvanları ile vakit geçirmek ise en sevdiği şeylerden biri.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir