Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Turkcell 36 Ay Taksitle Playstation Satıyor

Turkcell 36 Ay Taksitle Playstation Satıyor

admin admin -

Türkcell, Türkiye’nin en büyük telefon operatörlerinden bir tanesi ve en fazla aboneye sahip iletişim şirketi. Kullanıcılarına sunduğu avantajlı tarifeler ve geniş kapsama alanıyla birçok tüketiciye ulaşan şirket, 36 aya varan taksitle verdiği telefon ve tabletlerle, kredi kartı kullanmadan ve ekonomik olarak avantajlı fırsatlarla müşteri memnuniyetine önem veriyor.

 

Sony, elektronik dünyanın en büyük ve köklü firmalarından bir tanesi, telefon, televizyon ve tablet kadar ürettiği oyun konsollarıyla da tüm dünyada büyük ilgi görüyor. Oyun dünyasının en büyüğü olan playstation oyun konsolu, dünyanın en çok tercih edilen ve en çok oynanan modeli durumundadır. Son üretilen PS4’ün ardından, heyecanla beklenen ve yenilenen tarzıyla PS4 slim kasanın satışları yeni yılla birlikte başlayacağı duyuruldu.

 

İki Devin Buluşması

Türkcell, finans şirketi Financell aracılığı ile Sony Playstation 4 oyun konsolunu tarifeye ek kampanyalarla satışa sunacağını açıkladı. Telefon ve tabletten sonra bir ilk olacak uygulama ile kredi kartıyla kısa vade yerine tarifeye ek uzun vadede oyun konsolu almak isteyen kullanıcılar için gün doğacak. Müşterilerini yine bir ilkle tanıştıracak olan Türkcell, 500 GB kapasiteli playstation 4’ü satışa sunacak.

 

Alınan bilgiye göre 12, 24 ve 36 ay taksit fırsatı bulunan kampanyadan ayda 107 TL, 59 TL ya da 43 TL ödeyerek yararlanılabilecek. Oyun meraklıları için Türkcell ve Sony’nin yapmış olduğu işbirliği oldukça ses getireceğe benziyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir