Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Şimdide iPhone 7 Yaktı!

Şimdide iPhone 7 Yaktı!

admin admin -

Apple’ın son amiral gemisi olan iPhone 7 Avustralya’da yaşayan Melanie Tan Pelaez’e kötü bir durum yaşattı. iPhone 7’sini yanı başında şarja takan ve bu şekilde uyuyam kadın tatsız bir sabaha uyandı.

Sabah uyandığında kolunda bir acı ve yanma hisseden kadın başlangıçta ne olduğunu anlayamadı Giyinmek için gittiğinde kolunun kızardığını gördü.

Bu olayın ardından hemen hastahaneye giden Melanie bunun arından pek çok test yaptırdı. Testelrin sonucunda kolundaki yanıkların yabancı bir cisimden dolayı olduğu ortaya çıktı. Bunun nedenini öğrenmek için evine geri dönen Melanie kolunda meydana gelen izlerin iPhone 7 ve şarj kablosuyla örtüştüğünün farkına vardı.

Telefonu aldığı Apple Store’a götüren kadın telefonun hatalı olduğunu ispat edecek herhangi bir delili yoktu ancak Apple Store bu cihazı aldı ve test için Apple merkezine gönderdi. Apple Store ayrıca yeni bir iPhone teklifinde bulunsada kadın bu teklifi reddetti.

Uzmanlara göre yatakta telefonla uyunması telefonun hava alamamasından dolayı telefonunuzun fazla ısınmasına nedne olabilir. Kullanıcıların bu anlamda daha dikkatli davranması gerekiyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir