Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Samsung’un Selfie Tutkunları İçin Geliştirdiği Galaxy J5 (2017) Özellikleri Belli Oldu!

Samsung’un Selfie Tutkunları İçin Geliştirdiği Galaxy J5 (2017) Özellikleri Belli Oldu!

admin admin -

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un sevilen akıllı telefon serisi olan Galaxy J serisine yeni bir üye ekleniyor. Samsung’un yeni Galaxy J serisinin yeni üyesi daha önce bazı performans testlerinde ortaya çıkmıştı. Şimdi de Galaxy J serisinin yeni üyesi Galaxy J5 detaylı bir şekilde GFXBench’te gözüktü. Samsung’un yeni akıllı telefonunun özelliklerine bakıldığında bizleri güçlü bir akıllı telefon bekliyor gibi görünüyor.

Samsung’un Galaxy J5 2017 modelinin GFXBench’te ortaya çıkan özelliklerine bakıldığında Samsung Galaxy J5’in gücünün 8 çekirdekli bir işlemci olan Samsung Exynos 7870’den gücünü alıyor. 2 GB RAM ile desteklenen Galaxy J5 2017’de 16 GB dahili depolama alanı bulunacak. Ayrıca Samsung’un Galaxy J5 2017’de 5.2 inç büyüklüğünde HD bir ekran bulunuyor.

Samsung’un Galaxy J5 2107’nin en dikkat çekici özelliklerinden birisi olarak 12 megapiksel çözünürlüğünde bir selfie kamera ile geliyor olması geliyor. Samsung’un bu modelinde ayrıca 12 megapiksel çözünürlüğünde bir ana kamera bulunuyor. Cihaz gerek ön kamerada gerekse arka kamerada Full HD çözünürlüğünde kayıt yapabiliyor.

Samsung’un bu yeni Galaxy J5 2017 modeli Android 7.0 Nougat işletim sistemiyle geliyor. Çıkışı ve fiyatıyla ilgili herhangi bir bilginin bulunmadığı Samsung’un yeni akıllı telefonuna dair ilerleyen günlerde daha net bilgilerin gelmesi bekleniyor. 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir