Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Samsung Galaxy S8 Ve Galaxy S8+ Yan Yana Görüldü!

Samsung Galaxy S8 Ve Galaxy S8+ Yan Yana Görüldü!

admin admin -

Samsung’un çok uzun bir süredir konuşulan yeni amiral gemilerinin 29 Mart’ta tanıtılması beklenirken Samsug’un yeni amiral gemileri yan yan görüldü. 

Samsung’un yeni amiral gemisi olacak olan Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modellerinin sızdırılmayan bir tarafları kalmamıştı. En son çalışır halde görülen bu modeller bir kez daha ortaya çıktı. Hangi işlemciden güç alacağı nelerin kullanılacağı hangi özelliklerle geleceği bir bir belli olurken belli olmayan tek bir yan kalmamışken Samsung’un 29 Mart tarihinde düzenleyeceği etkinlikte bilinmeyen neyi anlatacağı ise gerçekten büyük bir merak konusu. 

Galaxy S8 Plus Kavisi Daha Başarılı!

Her seferin sızdırılmadık bir yanı kalmayan telefonlar olarak ortaya çıkan Samsung’un yeni amiral gemileri bu sefer yan yana görüntülendi. Bataryasına kadar sızan akıllı telefonlar bir yan yana görülmemişti o da görüldü. Sızdırılan bu görsele bakıldığında Samsung’un kavisli ekran tasarımının Galaxy S8+ modelinde daha başarılı olduğu görülüyor. Galaxy S8‘in bu anlamda iyi bir tercih olmayacağı görülse de bu durum çekim açısından da kaynaklanmış olabilir. 

Çok kısa bir süre sonra ortaya çıkacak olan Samsung’un yeni amiral gemilerinin daha nesinin sızacağı ise merak ediliyor. 

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir