Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Samsung Galaxy S8 Modelinin AnTuTu Test Sonuçları Açıklandı

Samsung Galaxy S8 Modelinin AnTuTu Test Sonuçları Açıklandı

admin admin -

Akıllı cihazlar arasında performans testi yaparak bu cihazlara puan veren bir uygulama olan Antutu’nun merakla beklenen Samsung Galaxy S8 testi bugün yapıldı. Samsung’un yeni amiral gemi sınıfında kullanıcılarına tanıtacağı ve yakın zamanda satışa sunacağı telefon olan Galaxy S8’i performans değerlendirmesi ve ekran çözünürlüğü gibi birçok konuda yapılan testten aldığı sonuç telefonu alacak olan kullanıcıların merak ettiği konuların başında geliyordu. İşte bu testten sonra merak edilen Galaxy S8 testi tamamlandı.

Cihazlar arasında karşılaştırma yaparak kullanıcılarına bu konuda performans değerlendirmesi sunan Antutu’nun test sonuçları dünya üzerinde her ne kadar eleştirilse de bu konuda bugüne kadar daha iyi bir programın geliştirilmemiş olması halen Antutu’yu ilk sırada tutmaktadır.

Yapılan 4 dakikalık testten sonra Galaxy S8’in program üzeriden aldığı puan ise son zamanların en dikkat çeken puanı oldu. Bugüne kadar 205.284 üzerinde bir cihazın puan alamadığı bu programda Galaxy S8 bu puanı alarak liderliği eline aldı.

Ancak yapılan testten önce cihazın hangi yonga setini kullandığı konusunda henüz net bir açıklama yapılmadı. Galaxy S8 karşımıza Snapdragon 835’le mi yoksa Exynos 8895’le mi gelecek onu henüz bizde bilmiyoruz. Ancak yakın zamanda satışa çıkacak olan Galaxy S8’i şuana kadar görünen bu performansı gerçekten başarılı bir telefon olduğunu gözler önüne seriyor. 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir