Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Samsung Galaxy S8 Modeli İle Note 7 Fiyaskosunu Unutturacak!

Samsung Galaxy S8 Modeli İle Note 7 Fiyaskosunu Unutturacak!

admin admin -

Samsung‘un piyasalara bomba gibi girecek yeni akıllı telefon modeli Galaxy S8 hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.

Galaxy Note 7 modelinin pazardan tamamen çekilmesi sonrası Samsung kullanıcıları gözünü Galaxy S8 modeline çevirmiş durumda. Kullanıcılar tarafından son teknolojik yeniliklerin gelmesi beklenen S8 modelinde getirilecek bir özellik, Note 7 kullanıcılarının yüzünü güldürecek.

S8 İki Farklı Ekran Boyutuyla Gelecek

Samsung Galaxy S8 modelinin daha önceden 5.1 inç ekran boyutuyla geleceği sızdırılmıştı. Yeni gelen bilgiler ise bu modelde iki farklı ekran boyutu olacağının sinyallerini veriyor. İddialara göre Galaxy S8 modelinde 5.7 inç ve 6.2 inç olmak üzere iki farklı ekran paneli kullanılacak. Kenarlarının kavisli olması beklenen bu ekranlara “Home” tuşu ile parmak izi sensörünün de yerleştirileceği bilgisi verildi.

Böyle bir büyük ekran kullanımının Note 7 modelini ekran boyutu nedeniyle alan kullanıcıları oldukça memnun edeceği düşünülüyor. Böylelikle eski Note 7 kullanıcılarının 6.2 inç ekran paneli bulunan Galaxy S8 modellerine yönelmesi bekleniyor.

Bu haberle birlikte Samsung da Apple‘ın stratejisine yönelmiş durumda. Yani Samsung Galaxy S serisi de S ve S Plus gibi iki farklı modelle karşımıza çıkabilir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir