Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. S7 ve S7 Edge Android Nuogat güncellemesi

S7 ve S7 Edge Android Nuogat güncellemesi

admin admin -

Android cep telefonu modellerinden Galaxy S7 ve S7 Edge cep telefonları için oluşturulan Android Nougat güncellemesinde önemli gelişmelerin olduğu ve bu yenilikler sayesinde kullanım açısından beklediğimize değecek bir uygulama olduğu söylenmekte.

Yakın zaman içerisinde Android 7 Nougat uygulamasının mobil kullanıcılar ile buluşacağı belirtilmekte. Edinilen bilgiler doğrultusunda Sammobile’ yi edinen cep telefonu pilden tasarruf etmenizi sağlamakta iken aynı zamanda QHD çözünürlüğü 1080p’ ye ve hatta 720p’ ye düşürme gibi işlevler içermektedir.

Gruplanan uyarılar ve gelen uyarılara anında cevap verebilme, always-on display için ise yeni kişiselleştirmeler yeni saat stili, renk ve kendi resimlerinizi kullanabilme özelliği bulunmakta.

Android Nougat 3 ay sonra 1 yılını dolduracak

Telefon modellerinde en çok problemi içeren bir diğer durum ise çoklu pencere açılımlarıdır. Bu alanda da geliştirilen uygulama birden fazla pencereyi aynı anda açabilme imkanı sağlamakla beraber pencerelerin boyutlandırmasını da oldukça pratik bir şekilde ayarlama imkanı sağlar. Uygulamanın arayüzü son derece basit, temiz ve daha canlı bir görünüme sahip olmaktadır.

Android Nougat 3 ay sonra 1 yılını doldurarak S7 ve S7 Edge modellerinde yenilenmiş bir sistem ile çalışmaya devam edecektir.

Aralık ayının ortasında beta aşamasının tamamlanması öngörülmekte.

S7 ve S7 Edge Android Nuogat güncellemesi

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir