Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Real Madrid dolandırıldı mı? Fenerbahçe ve Arda Güler ile İlgili Müthiş İddia

Real Madrid dolandırıldı mı? Fenerbahçe ve Arda Güler ile İlgili Müthiş İddia

admin admin -

 

Real Madrid’e yeni transfer olan Arda Güler İspanya’da yeni sezon öncesi futbol severlerin dilindeydi fakat dizindeki sakatlık hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı. Dolayısıyla da İspanya’daki yeni gündem Arda Güler’in transfer öncesi dizinde herhangi bir problem olup olmadığı iddiası oldu. İşte ayrıntılar….

Fenerbahçe takımından Real Madrid’e transferi yapılan Arda Güler’in dizindeki menüsküs yaralanması öğrenildikten sonra ABD’deki sezon öncesi kamptan geri gönderildi.

Önemli iddia Kamuoyunu Sarstı

Madrid’e dönen Güler’in sakatlığından dolayı 3-5 ay kadar sahalardan uzak kalacak bir ameliyat olması gerektiği belirtildi. Bu durumda ameliyat olmasını istemeyen Real Madrid sağlık ekibi, Güler için konservatif tedaviyi uygun gördü. Yapılan prognoz olumlu oldu ve tahmini başlangıç 2 aydı, fakat Carlo Ancelotti zamanı daha azalttı.

*Sağlık konusu hakkında konuşmak karmaşıktır. Ciddi bir sorun söz konusu değil. Ameliyat mı yoksa konservatif tedavi mi yapalım diye düşündük. Bu durumda en kötü 1 ay sahalarda olmayacak.

İspanya’daki gündem de Fenerbahçe’nin Güler’in transferinden önce dizindeki sorunundan haberdar olduğu iddiasıydı.

Fenerbahçe ve teknik direktörü Jorge Jesus’a Mart ayında dizindeki sorunun kalıcı olarak çözümün yalnızca ameliyat ile düzeleceğini söyledi. Fakat konservatif tedavi konusunda hem fikir olduk. Sezon sonunu göz önünde bulundurun ameliyattan vazgeçtik. Güler Türkiye ve Fenerbahçe için sahalarda yer almaya devam etti.

Mart ayındaki maçlardan önce Türk sağlık personeline Güler  “Yeteneklerimin %60 ile oynayabiliyorum. Ara sıra canımı acıtıyor” dediği öne sürülmüştü.

Buda Güler veya Fenerbahçe’nin  dürüst olmadıkları anlamına gelmiyor. Real Madrid  sağlık kontrollerini yaptı ve herkes o zamana kadar Güler’in tamamen iyileştiği kanaatine vardı.

 

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir