Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Nubia Red Magic 7 Pro

Nubia Red Magic 7 Pro

admin admin -

ZTE’nin oyun odaklı alt markası Nubia, Huawei gibi ABD yaptırımlarının gölgesinde Şubat ayında Red Magic 7 Pro’yu tanıtmıştı. 24 GB’a kadar RAM sunmasıyla adından söz ettiren seri, sadece Çin’de satışa çıkmıştı.

Oyun odaklı modelleriyle önemli bir kitle oluşturan Nubia, Şubat ayında Çin’de tanıttığı Red Magic 7 serisiyle adından söz ettirmişti. Küresel pazara çıkan Red Magic 7 Pro, Çin’de tanıtılan versiyonu ile genel anlamda benzer özelliklere sahip olacak.

Küresel pazara çıkan Red Magic 7 Pro versiyonu, 16GB RAM ile gelecek. Obsidian ve Supernova isminde iki seçenek ile gelecek olan model, alıcılarına 256 GB ve 512 GB depolama seçenekleri sunuyor. 256 GB versiyonu 799 dolar, 512 GB versiyonu ise 899 dolar ile küresel pazarda yerini alıyor. Öte yandan akıllı telefon, kutudan Android 12 tabanlı RedMagic OS 5.0 ile çıkıyor.

Red Magic 7 Pro, arka kısımda üçlü bir kamera tasarımına sahip olacak. Bu tasarım 64 MP ana kamera, 8 MP ultra geniş açılı ve 2 MP makro sensörlerle donatılıyor. Cihazın güç kaynağı kısmında 5.000 mAh pil bulunuyor. Batarya, USB-C bağlantı noktası ile 65W hızlı şarj aleti tarafından destekleniyor. Çin’deki versiyonu 135W hızlı şarjı destekliyordu.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir