Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Netflix’te Film Ve Dizileri Çevrim Dışı İzleme

Netflix’te Film Ve Dizileri Çevrim Dışı İzleme

admin admin -

Netflix, yakın bir zaman önce iOS ve Android uygulamalarına getirdiği yeni güncelleme ile kullanıcılara internet bağlantısı olmadan da film ve dizi imkanı sundu. Özellikle bazı toplu ulaşım araçlarında internet bağlantısının bulunmadığı ve mobil internet üzerinden film veya dizi izlemenin oldukça maliyetli olduğu göz önüne alındığında Netflix’in çevrimdışı izleme özelliğinin kullanıcılar tarafından büyük ilgi görmesi bekleniyor.

 

Netflix Çevrimdışı İzleme Özelliği Nasıl Kullanılmalı?

Kullanıcıların Netflix çevrimdışı izleme özelliğinden yararlanabilmeleri için ilk olarak İOS veya Android uygulamalarını güncellemeleri gerekiyor. Güncellemenin yapılmasının ardından kişiler menüde ”İndirilebilir İçerikler” şeklinde bir seçenek göreceklerdir. Bu seçeneğe tıklamalarının ardından Netflix uygulaması içinde, internet bağlantısı olmadan da erişebilecekleri içeriklere ulaşmaları mümkün olacaktır. İçeriğin detay sayfasına gidildiğinde, kullanıcılar her bir bölümün karşısında ayrı indirme butonu göreceklerdir. Bu butonlara tıklayarak indirme işlemlerini başlatmaları mümkün oluyor. İndirme işleminin ardından kişilerin, Wi-Fi bağlantılarının olduğu her yerde beğendikleri içeriği izlemeye başlamaları da mümkün oluyor.

 

Netflix’in Film Ve Dizilerdeki Etkisi

Dünya’nın en popüler film ve dizi izleme sitesi olan Netflix, tüm dünyada müşteri potansiyelini giderek arttıran bir site olarak ortaya çıkıyor. Diğer taraftan Netflix’in yeni uygulaması ile popülerliğinin daha da artması bekleniyor. Diğer taraftan Netflix’in yeni uygulaması ile kullanıcı sayısında önemli artış olabileceği belirtiliyor. Netflix’in ilerleyen zamanlarda yeni uygulamalar ile kullanıcıların karşısına çıkması da beklenen gelişmeler arasında yer alıyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir