Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Netflix’te dizi ve filmleri mobil cihaza indirmek! Çevrimdışı izlemek!

Netflix’te dizi ve filmleri mobil cihaza indirmek! Çevrimdışı izlemek!

admin admin -

Netflix girdiği tüm ülkerde hızla ilgi odağı olmayı başardığı gibi ülkemizde de yayına başlar başlamaz ilgi odağı haline geldi. Bilindiği üzere Netflix, aylık abonelik ücreti karşılığında, Netflix Original serisinden film ve dizilerin yanı sıra dünyanın en kaliteli, popüler, başarılı dizilerinin de izlenmesine olanak tanıyor.

Netflix’in Aralık ayının ilk günü itibariyle kullanıma sunduğu yeni özellik de bu alandaki başarısını pekiştirecek ve daha çok tercih edilmesini sağlayacak nitelikte. Önceleri sadece “online” olarak dizi ve film izlenmesine olanak sağlayan Netflix’te artık “offline” olarak dizi ve film izlemek de mümkün!

Peki “çevrimdışı” özelliği nasıl kullanılır?

 

Mobil cihazınızda yüklü olan Netflix uygulaması 4.12.1 ya da daha üst bir sürüm ise uygulamayı açar açmaz “çevrimdışı” kullanabileceğinizi gösteren bir uyarıyla karşılaşacaksınız. Sırasıyla “Find something to download”, “Available for dowload” menülerine girerek Netflix dizi ve filmlerinin indirilebilir olanlarına ulaşabilirsiniz. Şimdilik sadece Netflix Original yapımları “offline” modda izlenebilecek. Kısa süre içinde şirketler arası imzelanacak açıklamalar ile tüm dizi ve filmlerin “offline” modda izlenebilir olması bekleniyor.

 

İzlemek istediğiniz dizi ya da filme geçtiğinizde her bölümün yanındaki indirim işaretini göreceksiniz. Dizi ve filmi indirdikten sonra “My Downloads” menüsünden indirdiğiniz ürünleri görebilir, izleyebilirsiniz.

 

Unutmayın, indirdiğiniz dizi ve filmler cihazınızda yer kaplayacağından ötürü izledikçe silmeli ve cihaz hafızasını boşaltmalısınız. Aksi takdirde yeni dizi ve film indirecek yeriniz kalmayabilir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir