Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Meizu Üst Düzey Teknolojiye Sahip Şarj Cihazını Tanıttı

Meizu Üst Düzey Teknolojiye Sahip Şarj Cihazını Tanıttı

admin admin -

Akıllı telefon teknolojisinin giderek hakim olduğu günümüzde en önemli sorunların başında bu telefonlarda kullanılan batarya sorunları gelmektedir. Özellikle neredeyse bir gün zor giden şarjların kullanıcıları zor durumda bırakmasından sonra Mobil Kongre Fuarı’nda yeni ürünü tanıtan Meizu’nun 20 dakikada bütün telefonları % 100 şarj eden bir cihaz geliştirdiği fuara damgasını vurdu.

Süper mCharge ismini verdiği bu ürün ile kullanıcıların şikayet ettiği batarya bitmelerini en aza indirmek için uzun zamandır üzerinde çalışan firmanın 11v / 5 A şarj cihazı ismini verdiği bu teknoloji sayesinde20 dakika gibi bir kısa sürede telefonları şarj ettiğini kanıtlamasından sonra bu ürünün son zamanlarda en çok satan ürünlerin arasında geleceğini açıklamak istiyoruz.

Ancak burada müşterilerinin can güvenliğini de ilk sırada tutan firmanın özellikle hızlı şarj yöntemini kullanırken tercih ettiği teknolojide kullandığı ek sigorta sistemi sayesinde telefonların bataryalarının fazla ısınmadığı ve herhangi bir tehlike ile karşı karşıya bırakmadığı açıklandı. Yakın zamanda karşımıza çıkacak olan bu teknolojinin fiyatı konusunda herhangi bir açıklama yapılmadı. 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir