Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. LG G6 İle İlgili Bilgiler Her Geçen Gün Sızdırılmaya Devam Ediyor

LG G6 İle İlgili Bilgiler Her Geçen Gün Sızdırılmaya Devam Ediyor

admin admin -

Henüz piyasada bulunmayan LG G6 önümüzdeki yıl iddialı bir şekilde piyasaya sürülmeyi bekliyor. En son gelen bilgilere göre LG G6 telefon modelinin rakipleriyle sıkı bir yarış halinde olacağı düşünülüyor.

 

Her geçen gün yeni bilgilerin paylaşıldığı ve merakla piyasaya sürülmesi beklenen LG G6 hakkında Shai Mizrachi tarafından tarama görselleri paylaşıldı. Paylaşılan bu render görseli ile LG G6’nın tasarımı hakkında bilgi sahibi olmak mümkün.

 

LG G6 Halen Merak Konusu Olmakta

LG’nin çıkaracağı yeni modeli G6′ da eski modelde olan yani LG G5’te olan modüler tasarımın aynısından bulunup bulunmayacağı en çok merak edilenler arasında yer almakta.

 

Shai Mizrachi’nin Bilgi Sızdırması İlk Değil

Shai Mizrachi daha önceden de LG ve Samsung’un yeni modellerinin özelliklerini daha piyasaya çıkmadan merak edenler için kamuoyuna sızdırmıştı. Bu sefer de LG’nin G6 modelinin render resimlerini paylaşarak telefonun tasarımı hakkında önceden merak edenlere bilgi vermiş oldu.

 

Sızdırılan bilgilere göre LG G6 modelinin ölçüleri de paylaşılmakta ve bu bilgilere göre LG G5 modelinden daha ince olduğu ama hemen hemen aynı özelliklere sahip olduğu aktarılan bilgiler arasında. Aynı modüler tasarımın kullanılıp kullanılmayacağı ise bilinmiyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir