Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. İşte Yılın Otomobili Olan Peugeot 3008 Modelinin Özellikleri

İşte Yılın Otomobili Olan Peugeot 3008 Modelinin Özellikleri

admin admin -

Mart ayı içersinde otomobil devi Opel’i satın alarak bütün dikatleri üzerine çeken otomobil firmasının özellikle Peugeot 3008 modelinin SUV tarzı olarak üretilmesi SUV tarzı araç severlerin dikkatini çekti. Teknik özelikler ve donanımları ile 100 Bin TL’den başlayan fiyatlar ile kullanıcıların karşısına çıkan bu araç gerçekten firmanın son zamanlarda ürettiği en başarılı araçların başında gelme özelliğini taşıyor.

Otomobil fuarında en dikkat çeken araçların başında gelen ve üst düzey özellikleri ile araç severlerin dikkatini çekme başarısı gösteren Peugeot 3008’in aldığı ” Yılın Otomobili ” ödülünü hak ettiğini belirtmek istiyoruz.

Dizel ve Bezinli olarak satışa çıkan bu aracın özellikle dizel yakıt performansı konusunda ortaya koyduğu tüketimin gerçekten başarılı olduğunu sizlere belirtmek istiyoruz. Ortalama tüketim olarak dizel araçlarında 4.2 litre ile SUV araçları arasında oldukça başarılı bir tüketim gerçekleştiren bu aracın şimdiden en çok satanlar listesinde ilk sırada bulunacağını düşünüyoruz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir