Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. iPhone 7 Almak Yerine iPhone 8 Modelini Beklemekte Yarar Var

iPhone 7 Almak Yerine iPhone 8 Modelini Beklemekte Yarar Var

admin admin -

Günümüzde amiral gemi telefonlar arasında en çok satan modelleri üreten Apple firmasının son çıkartacağı telefonu iPhone 8’in birçok farklı özellik ile kullanıcılarının karşısına çıkacak olmasından sonra 7 modelini tercih edecek olan kullanıcıların pişman olacağını söyleyebiliriz.

Özellikle telefonun henüz tanıtımının yapılmamasına rağmen basına sızan bilgilerin telefonda köklü değişikliklerin yapılacağını gösteriyor. Özellikle Ligtning port olarak bilinen özelliğin yerine iPhone 8 modeline USB- C portunu kullanacak olan firma ilk yeniliği bu alanda yapacak gibi duruyor.

Ekran olarak da kullanıcılarına farklı bir ekran tipi ile gelecek olan firmanın kavisli OLED ekran kullanması bekleniyor. Ancak kavisli ekran gelmese de bir başka firmanın ortaya attığı iddiaya göre ekran gövde oranında farklılık yaratması beklenen firmanın tercih edeceği çerçevesi ekran modeli bu alanda gerçekten iPhone 7 modelinin eski model gözükmesine neden olacak. Pil ömründe de farklı bir kullanım sunacak olan iPhone 8 şimdiden en çok merak edilen telefonlar arasında gelecek gibi duruyor. 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir