Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Instagram Çoklu Fotoğraf Ekleme Sınırı 10’a Yükseltildi

Instagram Çoklu Fotoğraf Ekleme Sınırı 10’a Yükseltildi

admin admin -

Daha önceleri en fazla 3 fotoğrafı birden ekleme fırsatını veren Instagram’ın bu özelliğini geçtiğimiz günlerde güncellemesinden sonra 10 fotoğrafa kadar çıkartmasından sonra kullanıcılar artık bu sosyal medya üzerinde artık fotoğraf albümü oluşturma işlemini başarılı bir şekilde yapabilecekler.

Sosyal medyanın en çok tercih edilen programı olan Facebook’un satın almasından sonra oldukça farklı uygulamalar ile kullanıcılarına hizmet vermeye başlayan Instagram’ın bu özelliğinin gelmesinden sonra artık sizlerde Facebook’ta olduğu gibi bu program üzerinde de fotoğraflarınızı albüm klasörü şeklinde arkadaşlarına ve sevdiklerinize ulaştırma fırsatını bulmuş olacaksınız.

Bu özelliği kullanabilmek için ise yapmanız gereken telefonunuzda bulunan fotoğraf albümü kısmının içerisine giriş yapmak olacaktır. Bu özelliği güncellemeden sonra aktif hale getirdikten sonra birden fazla seç işaretine tıkladıktan sonra tek seferde 10 adet fotoğrafı hesabınızda paylaşma fırsatını bulmuş olacaksınız.

Yakın zamanda kullanıcıların karşısına farklı özellikler ile çıkması beklenen Instagram’ın sizlere sunacağı tüm detaylara sitemizden sizlere anlık olarak açıklayacağız. Mart ayının ortalarında farklı bir güncelleme ile gelecek olan Instagram’ın yeni özelliğinin ne olacağı merak konusu oldu

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir