Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Huawei Watch Android Wear Güncellemesi Tarihi Açıklandı

Huawei Watch Android Wear Güncellemesi Tarihi Açıklandı

admin admin -

Bir süredir Android Wear 2.0 sürüm güncellemesi beklenen modelin kullanıcılarının merak ettiği detay açıklandı. Açıklamanın gelmesiyle beraber tüm Huawei Watch güncellemelerinin 19 Mart 2017 tarihi itibariyle başlayacağı belirtildi. Ancak ilk etapta her güncellemede olduğu gibi tüm cihazlar kapsama alanına girmeyecek.

İlk olarak belirli bir cihaz sayısı belirlenip Android Wear 2 güncellemesi dağıtılmaya başlanacak. Daha sonra ise ortalama bir hafta sürecek olan güncelleme periyodunda Huawei Watch Androud Wear 2.0 güncellemesi tamamıyla dağıtılmış olacak.

Bu aşamada beğeni toplayan akıllı saat modelinin çok daha spesifik bir çalışma prensibine bürüneceği şimdiden konuşulmaya başladı. Google Klavye eklentisinin gelmesiyle birlikte saati çok daha etkin kullanabileceğiz. Huawei cephesinden yapılan açıklama ise Android ile olan bağlantıların daha da güçleneceği yönünde oldu.

Huawei Almanya tarafından yapılan açıklamanın alt metinlerinde Google Play Store ile uygulama desteğinin daha entegre olacağı müjdelendi. Buna göre Huawei Watch Android Wear 2.0 güncelleme tarihi bugün itibariyle başladığından saatinizin güncellemelerini kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

Diğer bir deyişle artık çok daha etkin bir kullanım alanına sahip olan akıllı saatlerin her geçen gün hayatımızda daha aktif bir rol oynadığı tartışılmaz bir gerçeğe dönüşüyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir