Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Haftanın Şanslı Burçları! Hangi Burçlar Daha Şanslı?

Haftanın Şanslı Burçları! Hangi Burçlar Daha Şanslı?

admin admin -

 

Haftalık olarak burçların yorumlanması noktasında sağlık, iş ve para her zaman ön planda yer alıyor. Bu durum da en şanslı burçların hangileri olduğunu sunuyor. Haftanın en şanslı burçları arasında Yengeç, Aslan, Akrep, Yay ve Kova yer alıyor.

Bu burçlar hafta içerisinde yeni bir iş teklifi alabilir. Planlarını değiştirerek güzel kazançlar elde edebilir. Seyahat hazırlığı içerisinde olabilirsiniz. Güzel bir tatil sizleri bekliyor olacaktır.

Hafta İçerisinde En Şanslı Burçlar

Yengeç burcu bu hafta iş hayatında olumlu dönüşler alabilir. Ancak yöneticilerinizle aranızı çok iyi tutmaya özen gösterin. Aile büyüklerinizden birkaçı tedavi olabilir. Tedavi sürecine girebilir. 8 Ağustos içerisinde seyahat planlarınız olacaktır. Arkadaşlarınızla bir doğa gezisi ya da kamp yapmak gibi düşüncelere girişilebilirsiniz. Bu hafta cilt bakımı gibi durumlarınıza önem göstermeniz gerekmektedir.

Aslan burcunda ise sevgilinizin ailesi ile bir takım sorunlar otaya çıkabilir. En şanslı burç olarak görülen aslan burcunda paranızı riske etmemeye çalışın. İş hayatınızda da her arkadaşınıza güvenmemeniz gereken bir hafta sizleri bekliyor.

Akrep burcunda ise; bu hafta içerisinde ağrılarınız var ise tedavi görmede zaman geçirmeyin. İş hayatınıza dair fırsatlar sizlerin olacaktır. Para kaybetme ihtimaliniz bu hafta içerisinde yüksek.

Yay iş hayatında dikkatli bir şekilde ilerlemesi gerekiyor. İlişkilerinizde ise gizli ve gizemli olmaya devam edin.

Son olarak ise Kova burcunun ev alma satma işlemleri bu hafta olabilir. Psikolojik olarak tıkandığınız bir hafta sizlerin olacaktır. Ancak bu durumda çözüm odaklı olmanız gerekiyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir