Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Google Sites tamamen yenilendi

Google Sites tamamen yenilendi

admin admin -

Web sayfası kurmak isteyen internet kullanıcıları için hizmet veren Google Sites tamamen yenilendi. Yenilenen tasarımı ve yenilenen özellikleri ile ücretsiz bir şekilde web sayfası hazırlamanızı sağlayan Google Sites internetin gelişen teknolojisini ücretsiz olarak sunuyor.

Google Sites 2008 yılında hizmet vermeye başlarken sadece basit HTML şablonları ile web sayfalarınızı hazırlamanıza imkan sunarken sürekli gelişen web teknolojisini Google Sites özelliği olarak servise ekleyerek çok daha iyi web sayfaları hazırlamanızı sağlıyor

En Kolay Web Sitesi Yapma Sevisi: Google Sites

Hiçbir kodlama bilginiz olmazsa bile Google Sites üzerinden kişisel ve kurumsal site ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Gelişmiş web altyapısı ile bir çok özelliğe sahip web sayfaları oluşturarak kurumsal şirketlerinizi internet dünyasında tanıtabilirsiniz. Google bugüne kadarki en büyük Google Sites yeniliğini Google Sites servisini kullanan kullanıcılardan gelen talepler doğrultusunda hazırlayarak herkesin istediği özellikleri ortaya çıkardı.

Google Analiytcs özelliğini Google Sites servisine entegre eden Google, bu sayede web sitenize giren kullanıcıların nereden geldiğini ve günde kaç kişinin girdiğini bilgisini verebilecek. Aynı zamanda yeni tema seçenekleri sunan Google Sites oldukça şık arayüze sahip 6 farklı tema ile size hizmet verecek.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir