Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Google Play’den İndirebileceğiniz En Kaliteli 3 EA Oyunu

Google Play’den İndirebileceğiniz En Kaliteli 3 EA Oyunu

admin admin -

1982 yılında kurulan, geçtiğimiz 25 yıl içerisinde oyun piyasanın en ünlü şirketlerinden biri olan Electronic Arts (EA) Games‘in oyun çıkardığı platformlardan biri olan ve bir çok kişinin yakından tanıyıp kullandığı Google Play üzerinden oynanabilecek en kaliteli 3 oyunu sizler için derledik.

Bildiğiniz üzere yaptığı ve desteklediği projelerle EA Games uzun zamandır kendisini kanıtlayan bir firma. EA Games’te, son bir kaç yıl içerisinde yükselen alt yapısıyla Google Play’e de bol bol oyun çıkarmış durumda. Peki EA Games’in çıkardığı bu oyunlardan hangileri daha ön planda? Hangileri daha çok kullanıcılar tarafından tercih ediliyor, hangi oyunlar kullanıcılar tarafından beğeniliyor?

Real Reacing 3

2013 yılında Google Play’e ücretsiz bir şekilde yüklenen ve kullancılara sunulan similasyon & arcade karışımı oyun, bir çok kullanıcı tarafından çıktığı günden beri oynanmakta ve beğenilmekte. Çıktığı günden beri geliştirilen ve grafikleriyle aynı zamanda da oynanışıyla ön plana çıkan oyun, EA Games’in Google Play Store’da piyasaya sunduğu en kaliteli oyunlardan. Ayrıca bu oyunu yine Google Play üzerinden ücretsiz oynayabilirsiniz.

NBA Live Mobile

Yine bir ücretsiz oyun. NBA severlere, NBA oyuncuları ile kendi kadrolarını kurup online veya offline (sezon) oynayabileceği, bir çok kullanıcı tarafından Google Play’in en kaliteli basketbol oyunu olarak ön plana çıkan bir oyun.

FIFA Mobile

EA’in imza oyunlarından biri olan FIFA Futbol oyunlarının bu sene çıkarılmış ve farklı konsept oyunu. Bu oyunuda Google Play üzerinden ücretsiz oynayabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir