Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Google Play Store İndir – Android için Uygulama Merkezi

Google Play Store İndir – Android için Uygulama Merkezi

admin admin -

Google Play Store indirerek sizde Android işletim sistemine sahip akıllı telefonunuzu daha kullanışlı bir hale getirebilirsiniz. İşte Google Play Store indirme bağlantıları ve Android için uygulama merkezi hakkında haberler..

Andorid işletim sistemi akıllı telefon pazarında en çok tercih edilen işletim sistemi olarak dikkat çekiyor. Dünya genelinde var olan akıllı telefonların %87’sinin işletim sistemi olarak Andorid kullanılır iken işletim sistemine sahip olan telefonların çalışma mantığı olan uygulamalar ise Google Play Store aracılığı ile indiriliyor. Google Play Store içerisinden onlarca farklı kategoride yüzbinlerce uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz. Google Play Store uygulaması tamamen ücretsiz bir uygulama olmak ile birlikte işletim sistemi ile birlikte otomatik bir şekilde yüklü gelmektedir. Ancak bazı durumlarda Google Play Store hata verdiği için çalışmamakta, tekrar indirilerek kurulması gerekmektedir.

Google Play Store Ücretsiz İndir!

Google Play Store uygulamasını yanlışlıkla telefonunuzdan sildiğinizde veya hata aldığınız tekrar yüklemek için ise aşağıdaki Google Play Store İndir butonunu kullanabilirsiniz. Google Play Store uygulamasını bilgisayarınıza indirdikten sonra USB aracılığı ile telefonunuza atıp kurmanız yeterlidir. Eğer Google Play Store indirme işlemini akıllı telefonunuza yaptıysanız sadece uygulamayı kurmanız yeterlidir. Google Play Store uygulaması ortalama olarak 2 dakika içerisinde kurulacak ve Google hesabınız ile giriş yapmanızı isteyecektir. Var olan bir Gmail hesabınız ile veya yeni bir Google Play Store hesabı açarak uygulamalara erişim sağlayabilirsiniz.

Andorid Uygulama Merkezi : Google Play Store!

Google Play Store’a giriş yaptığınızda oyunlar, fotoğrafçılık uygulamaları, iş ve finans uygulamaları gibi pek çok kategori göreceksiniz. İhtiyacınız olan kategorilere giriş yaparak en popüler, en ücretsiz ve en iyi ücretli uygulamaları listeleyerek istediklerini indirebilirsiniz. Eğer adını bildiğiniz bir uygulamayı indirmek istiyorsanız arama butonunu kullanarak rahatlıkla bulabilir, yükleme işlemini yapabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir